niedziela, 2 października 2011

Polskie Stowarzyszenie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Stowarzyszenie zostało powołane na mocy uchwały Zgromadzenia Walnego Członków Założycieli 10.10.2010 r w Krakowie, a w dniu 22.02.2011 otrzymaliśmy numer KRS nadany przez Sąd Rejonowy, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Po zatwierdzeniu przez sąd statutu stowarzyszenia, możemy prawnie funkcjonować i realizować swoje cele.  

Nasze działania dążą do propagowania wśród społeczeństwa wiedzy na temat szerokiej i interdyscyplinarnej dziedziny nauk medycznych, jaką jest Kosmetologia. Będziemy również starać się zmieniać świadomość ludzi, zachęcając do korzystania z usług kosmetologów, dietetyków oraz lekarzy medycyny estetycznej, jako elementu dbania o zdrowie i komfort życia. Celem naszego stowarzyszenia będzie również prawne uregulowanie zawodu kosmetologa, aby rozgraniczyć prawa i obowiązki miedzy zawodami pokrewnymi z kosmetologiem. W naszych planach jest również prowadzenie periodyku oraz przyznawanie wyróżnień dla gabinetów, które świadczą usługi na wysokim poziomie.

Jeżeli nie jest Państwu obojętny kierunek, w którym rozwija się kosmetologia i chcieliby Państwo uczestniczyć razem z nami w realizowaniu celów naszego projektu prosimy o odwiedzenie zakładki "KONTAKT". Aktualnie poszukujemy osób, które lubią działać, są ambitne i pełne pasji względem obranego przez siebie kierunku oraz firm i uczelni wyższych, które są chętne do podjęcia z nami współpracy. Za pomocą poczty StowarzyszenieKosmetologii@gmail.com można się z nami skontaktować w celu uzyskania deklaracji członkowskiej, aby rozpocząć proces rejestracyjny i zostać pełnoprawnym członkiem naszego Stowarzyszenia.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszych profili (w lewym górnym rogu) oraz fanpage na portalu facebook: www.facebook.com/StowarzyszenieKosmetologii - Znajdą tam Państwo aktualności związane z naszym projektem oraz dużo ciekawych artykułów dotyczących problemów kosmetologicznych. 

1 komentarz: